Akcja redukcja!

Program dedykowany wszystkim, chcącym zgubić zbędny bagaż :)

Odchudzanie to udręka…Niekończąca się opowieść. Surowa sałata i liczenie kalorii. A później ciastko, drugie ciastko i wyrzuty sumienia. Błędne koło tradycyjnego odchudzania unieszczęśliwa miliony osób na całym świecie!

Tak nie musi być! Jeżeli należysz do tych stale odchudzających się albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z odchudzaniem to dobrze trafiłeś.

Nadszedł czas na Akcję Redukcję – wyjątkowy program, któremu zaufały już setki osób. Program, który z pewnością odmieni i Twoje życie!

Dlaczego tradycyjne sposoby odchudzania nie przynoszą długotrwałych efektów?

1. Proponowane diety są zazwyczaj niskokaloryczne – po początkowym spadku masy ciała następuje tzw. „zablokowanie” i dalsza redukcja jest już niemożliwa. Nie łudź się, że dieta 1200 kcal zapewni Ci zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze! Nie zapewni - będziesz głodny, sfrustrowany i niedożywiony, w konsekwencji wrócisz do starych nawyków i przybierzesz na masie.

2. Tradycyjne diety redukcyjne nie są dobierane do typu konstytucyjnego organizmu, przez co często nie skutkują! Osoba wychłodzona, z niedociśnieniem i dużą nadwagą nie schudnie wcinając surowe warzywa, owoce i koktajle…Nie dość, że instynktownie nie będzie miała ochoty na tego typu produkty, to proponowane rozwiązania żywieniowe mogą doprowadzić tylko do pogłębienia istniejącego problemu. Tego typu diety powodują jedynie większe wychłodzenie organizmu i zablokowanie „metabolizmu…”, nie wspominając o innych komplikacjach zdrowotnych.

3. Niesmaczne, czasochłonne w przygotowaniu potrawy z instrukcjami co do grama określonego produktu mogą skutkować tylko jednym…zniechęceniem i brakiem dalszej motywacji.

4. No właśnie - o motywacji tu mowa….Wypuszczenie pacjenta ze świstkiem w postaci rozpisanej diety i kilku punktów wytycznych nie załatwia sprawy! Pozostawiony sam sobie, bez ładu i składu i nie wiedząc do końca po co i dlaczego…Bez pracy z głową trwałe efekty nigdy nie będą możliwe!

 

A co oferuje nasz wyjątkowy program?

  • Dieta – dopasowana do Twoich potrzeb, upodobań i typu organizmu! Będzie odżywcza, pełnowartościowa, a Twoje kubki smakowe oszaleją z zachwytu! Obiecujemy, że nigdy nie będziesz czuł się głodny! Proponujemy Ci kreatywny jadłospis,w którym sam będziesz dobierał potrawy na dane dni i posiłki. Co więcej, koniec z obsesyjnym liczeniem kalorii! Będziesz uczył się zdrowego żywienia krok po kroku, a droga ta będzie inspirującą przygodą pozbawioną ograniczeń.

  • Szczegółowy plan zmiany nawyków żywieniowych – stopniowo nauczysz się wprowadzać je w życie, a z każdym kolejnym krokiem będziesz odczuwał jeszcze większą satysfakcję z tego, co dla siebie robisz.

  • Wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia– pozytywna zmiana będzie odbywać się na każdej płaszczyźnie Twojego życia.

  • Odpowiednie narzędzia coachingowe - pozwolą Ci wypracować silną wewnętrzną motywację i dzięki, którym nie będziesz miał ochoty zbaczać z planu!

  • Indywidualny program ziołowo-suplementacyjn - kompleksowo wspomoże Twój organizm w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i idealnego zdrowia.

  • Inteligentny system monitorowania wyników – proponujemy Ci darmowe, kilkunastominutowe sesje, podczas których będziemy omawiać postępy.

  • Stały kontakt z Twoim holistycznym terapeutą, byś w razie wszelkich wątpliwości i trudniejszych momentów natychmiast się do nas zgłaszał!

  • A w przyszłości - dostęp do informacyjnych i inspirujących materiałów audio!

Twoje życie, zdrowie i dobre samopoczucie jest w Twoich rękach! Nie czekaj i umów się na spotkanie z naszym terapeutą już dziś lub skorzystaj z konsultacji online :)

 

Odważ się zrobić pierwszy krok w stronę zmiany, a przekonasz się, że zdrowe odchudzanie może być naprawdę przyjemne. Nie odkładaj już niczego na później!

 

 

Masz jakieś pytania?  – zapraszamy do kontaktu.

Zespół HoloStrefa