DO DZIEŁA!

Opcje jadłospisów


Jeżeli potrzebujesz spersonalizowanego planu odżywiania możesz wybrać spośród 2 możliwych opcji: 1. Plan 7-dniowy 2. Plan 14-dniowy Jadłospis na 7 dni powtarzany jest zwykle przez pacjentów 4 razy (przez 4 tygodnie), a następnie układany jest kolejny jadłospis. Jadłospis 14-dniowy powtarzany jest zwykle 2-3 razy, po czym następuje zmiana. W trosce o ekologię jadłospisy oraz pozostałe zalecenia wysyłane są mailowo.
Co zawiera jadłospis?


Plan żywieniowy zawiera propozycje na każdy posiłek, z dokładnymi przepisami, gramaturą, miarami domowymi oraz listą zakupów na każdy tydzień. W komentarzach podane są często wymienniki produktów. Jadłospis może posłużyć jako punkt wyjścia do nauki organizacji żywienia, mapa ilości, doboru produktów, a przede wszystkim kuchennych inspiracji.
Czy potarwy w rozpisywanych jadłospisach są czasochłonne?


Dieta ma być smaczna, szybka i łatwa w przygotowaniu. Oparta o produkty ogólnodostępne. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach nikt nie ma pół dnia, by stać w kuchni, dlatego też chciałabym maksymalnie ułatwić Tobie cały proces i pokazać, że zdrowa dieta może zarówno zaspokajać Twoje podniebienie, jak i nie być uciążliwa.
Plan suplementacji


Ustalany jest indywidualnie, stosowanie do wyjściowej sytuacji zdrowotnej. Odpowiednio dobrany plan suplementacji ziołowo-mineralnej to ważny element wspomagający terapię, w szczególności w jednostkach chorobowych, które oprócz dietoterapii wymagają dodatkowego uzupełnienia diety. Mądra i pulsacyjna suplementacja wprowadzana jest etapowo i czasowo.
Czy mogę zamówić jadłospis bez pojawiania się na wizycie?


Jasne, jeżeli jesteś już w procesie dietoterapii i potrzebujesz zmiany menu, napisz do mnie z prośbą o nowy plan.
Kiedy otrzymam jadłospis?


Jadłospis otrzymasz najpóźniej w ciągu 10 dni od pierwszej konsultacji.
Modyfikacje do jadłospisu


Modyfikacje do planu żywieniowego są darmowe do 30 dni od otrzymania planu (3-4 modyfikacje). Później są już dodatkowo płatne (50 zł).

Jadłospisy i suplementacja