Nagłówek 1

Cennik

Pierwsza konsultacja - 120 zł (Pakiet podstawowy)


Podczas pierwszej konusltacji przeprowadzamy dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, analizujemy wyniki badań labolatoryjnych, sprawdzamy niedobory witamin i minerałów za pomocą Mezatora Quantum, wykonujemy analizę składu i masy ciała. Dobieramy odpowiedni program terapeutyczny. Otrzymujesz od nas szczegółówe zalecenia ogólne, zalecenia indywidualne oraz celowany plan suplementacyjny. Czas trwania 90 minut.
Konsultacja + jadłospis 7-dniowy - 200 zł (Pakiet rozszerzony)


Po standardowej konsulatcji otrzymujesz spersonalizowany 7-dniowy program odżywiania, odpowiedni do Twojego stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych, listę zakupów i szczegółowe zalecenia, a także celowany plan suplementacyjny. Jadłospis zawiera dokładną rozpiskę poszczególnych posiłków wraz z ilościami (miary domowe i gramatura) produktów. Możesz dowolnie podmieniać produkty, kierując się tabelką produktów "zalecanych", a także zamieniać posiłki w ciągu dnia i w obrębie danych dni tygodnia.
Konsultacja + jadłospis 14-dniowy - 300 zł (HoloPakiet Premium)


Po standardowej konsulatcji otrzymujesz spersonalizowany 14-dniowy program odżywiania, dopasowany do Twojego stanu zdrowia oraz preferencji żywieniowych, listę zakupów i szczegółowe zalecenia, a także celowany plan suplementacyjny. Jadłospis zawiera dokładną rozpiskę poszczególnych posiłków wraz z ilościami (miary domowe i gramatura) produktów. Możesz dowolnie podmieniać pokarmy, kierując się tabelką produktów "zalecanych", a także zamieniać posiłki w ciągu dnia oraz w obrębie danych dni tygodnia.
Wizyta kontrolna - 80 zł


Podczas wizyty kontrolnej monitorujemy wyniki, rozwiązujemy ewentualne problemy, wdrażamy modyfikacje. Wizyta kontrolna dobywa się zwykle po miesiącu od pierwszej wizyty.
Następna dieta 7-dniowa - 120 zł


Po wizycie kontrolnej ustalamy zwykle nowy jadłospis, by dołożyć Ci pomysłów na pyszne potrawy i zainspirować zdrowym odżywianiem na nowo. Możesz też zamówić nową dietę online nie odbywając wizyty kontrolnej.
Następna dieta 14-dniowa - 200 zł


Po wizycie kontrolnej ustalamy zwykle nowy jadłospis, by dołożyć Ci pomysłów na pyszne potrawy i zainspirować zdrowym odżywianiem na nowo. Możesz też zamówić nową dietę online nie odbywając wizyty kontrolnej.
Analiza składu ciała - 50 zł


Analizator składu i masy ciała pozwala na pomiar masy ciała, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej, masy kości, oszacowanie wieku metabolicznego, obliczenie wskaźnika wisceralnego (ryzyko chorób metabolicznych) oraz odniesienia wyników do stosownych norm. Na podstawie wyników z analizatora możemy monitorować np. proces redukcji masy ciała, sprawdzając czy ubytek nastąpił w tkance tłuszczowej czy też ucierpiała na tym masa mięśniowa, czego za wszelką ceny uniknąć.
Analiza niedoboru witamin i minerałów - 50 zł


Analiza ta odbywa się za pomocą Mezatora Quantum. Jest to analizator magnetyczno kwantowy łączący w sobie takie dziedziny jak medycyna, bioinformatyka czy inżynieria elektryczna. Pozwala on m. in. na określenie poziomu pierwiastków śladowych, witamin, hormonów, cholesterolu, wskazanie ilości procentowej tkanki tłuszczowej w organizmie, a nawet określenie stanu poszczególnych narządów, np. jelit, wątroby, nerek czy oczu. To tylko kilka przykładów - dane uzyskane z tego urządzenia są naprawdę obszerne, ponieważ generuje aż 45 kompletnych raportów. Co więcej, test diagnostyczny jest błyskawiczny - wystarczy 60 sekund, aby dowiedzieć się, jak prezentuje się stan organizmu klienta. Analizator magnetyczno-kwantowy jest metodą w zupełności nieinwazyjną, bezpieczną, a także prostą i efektywną.
Konsultacja online - 120 zł


Na konsulatcję online możesz umówić się poprzez formularz na naszej stronie. Na podany adres email prześlemy formulraz wywiadu, który należy wypełnić. Po uzupełniu i odesłaniu kwestionariusza dokonujemy analizy Twojej sytuacji zdrowotnej i dobieramy odpowiedni model terapeutyczny. Umawiamy się na rozmowę telefoniczną podczas, której przekazujemy wszystkie zalecenia oraz wysyłamy materiały drogą elektroniczną.
Konsultacja + dieta online (jadłospis 7-dniowy) - 200 zł


Możesz umówić się na konsultację online korzystają z naszego formularza rejestracji lub zamówić dietę poprzez zakładkę "zamów dietę". Kontakt w przypadku pierwszej opcji odbywa się drogą telefoniczno - elektroniczną, w drugim przypadku wyłącznie elektroniczną.
Konsultacja + dieta online (jadłospis 14-dniowy) - 300 zł


Możesz umówić się na konsultację online korzystają z naszego formularza rejestracji lub zamówić dietę poprzez zakładkę "zamów dietę". Kontakt w przypadku pierwszej opcji odbywa się drogą telefoniczno - elektroniczną, w drugim przypadku wyłącznie elektroniczną.

Nagłówek 1

Holostrefa Marta Durek

ul. Tylna 10, 67- 400 Wschowa

os. Wichrowe Wzgórze 35/165 

61-699 Poznań

© Holostrefa 2019

  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg