NA START

Jak wygląda pierwsza konsultacja?


Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzam dokładny wywiad medyczno-żywieniowy, analizuję wyniki badań laboratoryjnych, wykonuję analizę składu i masy ciała ciała. Na tej podstawie zalecam odpowiedni model żywieniowy.
Ile trwa pierwsza wizyta?


Pierwsza wizyta trwa zwykle około 60-75 minut.
Jak wygląda dalsza współpraca?


1. Przechodzisz do działania i małymi kroczkami zaczynasz wdrażać zalecenia w życie. 2. Jesteśmy w kontakcie mailowym. 3. Po miesiącu spotykamy się ponownie, by zweryfikować postępy dietoterapii i przedyskutować ewentualne inne rozwiązania. 4. Proces trwa dopóki nie osiągnięmy wspólnie obranego celu i nie poczujesz się na tyle samodzielnie, by dalej kontynuować plan działania bez mojej superwizji.
Co otrzymam w ramach pierwszego spotkania?


Otrzymasz ogólne zalecenie dotyczące żywienia oraz stylu życia, a także zalecenia idnywidualne w kontekście dotyczącej jednostki chorobowej (co będzie istotne w procesie dietoterapii w Twoim przypadku, jak zacząć, jakie produkty są kluczowe w Twojej chorobie, czego unikać etc.), indywidualnie dobrany plan suplementacyjny (jeśli konieczny) oraz wyniki analizy składu masy ciała oraz analizy witamin i pierwiastków śladowych. Na pierwszej konsultacji możesz zdecydować czy potrzebujesz także spersonalizowanego planu odżywiania, czy będziesz bazował wyłącznie na zaleceniach.
Kiedy powinienem się umówić na wizytę kontrolną?


Na wizytę kontrolną zapraszam zazwyczaj po miesiącu od pierwszego spotkania. Jest to czas, po którym jesteśmy w stanie zaobserwować mierzalne efekty. Regularne wizyty stanowią także punkt motywacyjny, by mimo potknięć za każdym razem powracać na zdrowe tory i weryfikować postępy dokonujących pomiarów kontrolnych na wizycie. Na wizytę kontrolną możesz umówić się bezpośrednio na pierwszym spotkaniu, by mieć pewną rezerwację miejsca.
Ile trwa wizyta kontrolna?


Wizyta kontrolna trwa zwykle między 20 a 45 minut (w zależności od potrzeb).
Czy jest możliwość odbycia konsultacji online?


Jasne! W tym celu zarejestruj się przez formularz na stronie i wybierz opcję konsultacja online. Preferowanym komunikatorem, który dobrze sprawdza się w przypadku wideokonferencji jest zoom. Możliwa jest także konsultacja telefoniczna.
Kontakt z dietetykiem w trakcie trwania dietoterapii


Prefererowaną drogą kontaktu jest kontakt mailowy. Stały kontakt mailowy z dietetykiem przysługuje Ci do 30 dni od otrzymania planu żywieniowego. Pytania powinny dotyczyć założeń dietoterapii lub otrzymanego planu żywieniowego. Wszelkie pytania wykraczające poza ten obszar powinny zostać spisane i zadane podczas wizyty kontrolnej. Kontakt mailowy po upływie miesiąca będzie traktowany jako konsultacja kontrolna i dodatkowo płatny.

Konsultacje